Çiçek Siteleri - Cicekmod.com

Çiçek siteleri arasında ilk sıralardaki yerini hızla almaya başlayan Cicekmod.com, İkovan imzasıyla yayında. Açılışını binlerce özel tasarım çiçek ve hediye ürünüyle yapan site, güçlü pazaryeri özellikleri, geniş bayi ağı ve teknik alt yapısıyla daha çok adından söz ettireceğe benziyor. 

 

Cicekmod.com da bulabileceğiniz ürünler arasında özel tasarım saksı çiçekleri, orkideler, solmayan güller, bonsailer, teraryumlar, sukulentler, hediyelikler yer alıyor.  Arkasında 16 yıllık bir yazılım evi olan site, inovatif alt yapısıyla müşterilerine olağanüstü bir müşteri deneyimi sunuyor.

 

Cicekmod aynı zamanda özel kapalı zarfında giden kart notlarını müşterilerinin tasarlayabildiği bir yapı da sunuyor ve kısa sürede IOS, Android native uygulamalarıyla da bu inovatif karakteriyle öncü olmayı hedefliyor. Yazılım ve yayın alt yapısıyla yüzbinlerce çiçek sepeti siparişini karşılayabilen cicekmod, özel günlerin yoğunuluğuna da yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle hazırız diyor.

 

Hedefi çiçek sektöründe müşteri memnuniyeti noktasında en iyisini sunmak olan cicekmod.com, bayilerini özenle seçiyor ve sıkı bir elemeden geçirip bünyesine katıyor. Cicekmod.com bayilerini kritik noktalarda eğitip, sürekli gönderim ve müşteri memnuniyet performanslarını ölçerek ve bayilerine yol göstererek sektörde en iyisi olmayı hedeflemektedir.

 

Kişiye özel hediyeler ve kendin tasarla ürünlerde de sektörün ilk e-ticaret yazılımlarını yapmış olan İkovan, kısa zamanda bu bilgi ve yazılım birikimini Cickemod.com için de kullanmayı hedeflediğinden önümüzdeki süreçte çiçek ve hediye alanında cicekmod adını daha çok duyacağız gibi gözüküyor.