Kurumsal
Eticaret Yazılımı İkost

ikovan1

“Geleceği tahmin etmenin en iyi yolu onu icat etmektir.”

 

İkovan Bilişim Ltd. Şti. olarak kurulduğumuz 2004 yılından beri kurumsal otomasyon yazılımları, kurumsal web siteleri ve eticaret yazılımları ile ilgili hizmetler ürettik. Her zaman en yeni kodlama teknolojileriyle ekip içi uyum ve motivasyonu öne alarak ürettiğimiz yazılım ürünleri, outsourcing hizmetleri daima müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmıştır.

 

Outsource Özel Yazılım Hizmeti

Özel yazılım ihtiyaçlarınızda , proje ne kadar büyük olursa olsun üstlenerek anahtar teslim proje sunuyoruz. Ayrıca büyük çaplı yazılım projelerine ekemlenebilme, yönetebilme, test, düzeltme gibi işlemleri ekiplerinizle tam uyum sağlayarak gerçekleştirebiliyoruz.

site-img33

 

E-ticaret İşletme Danışmanlığı

E-ticaret ister ana işiniz olsun, ister ana işinizin online versiyonu olsun, özel denklemleri olan bir işletmedir. Biz bu işletmenin nasıl doğru işlemesi gerektiği ile ilgili 10 yılı aşkın sektörel deneyimimizi size en etkin biçimde yansıtıyoruz. Bir e-ticaret firması nasıl kurulur? Hangi iş gücüne, otomasyonlara ve süreçlere ihtiyacı vardır? Hangi durumda hangi adımları atması gerekir?  Satışlar nasıl artırılır? Siparişler nasıl gönderilir? Call Center nasıl yönetilir? Depo nasıl kurulur? Tüm bu sorunların cevapları bizde. Sadece teknik tarafta kalmayıp birebir danışmanlığımız ile işletmenizi başarıya götürmenizde size rehberlik ediyoruz.

 

E-ticaret Yazılımı ve Yayınlama

E-ticaret sitenizin tüm unsurlarıyla eksiksiz, hızlı ve işlevsel olarak kurmak için yazılım mühendislerimiz 10 yılı aşkın süredir çalıştı ve ortaya yeryüzünün en optimal ve güçlü yazılımlarından biri ortaya çıktı. Bu yazılıma ait eşsiz pek çok özellik ve entegre başka hiçbir yerde bulamayacağınız otomasyonlar sayesinde ne kadar hızlı büyüyeceğiniz sadece ürünlerinizin satın alınabilirliği ile ilgili oluyor.