E-ihracat

E-ihracat Yazılımı

Yazılımımız sayesinde, e-ticaret sitenizde dilediğiniz kadar yabancı dil ve dilediğiniz kadar para birimi ile satış yapabilirsiniz. Yurtdışından girişlerde sitenin yabancı dille ve o dile özel ayarlayacağınız kurla açılmasından öte, her dile özel ayrı anasayfa tasarımı yapabilirsiniz. Her bir ülke için ayrı gönderi ücretleri ve ödeme kur seçeneği belirleyebilirsiniz. Amazon gibi global pazarlara entegrasyonlarımızla , yurtdışına özel XML oluşturmak gibi standardın ötesinde geliştirmelerimizle e-ihracatta başarınızı bir adım öne taşıyoruz.

 

Tüm bunların yanında ödeme sistemlerinde yabancı para birimiyle tahsilat ve buna ilişkin entegrasyonlarda çok uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde  ödeme tamamlama yüzdenizi artırıyoruz. Müşterinin en son ödeme yaptığı para birimini hatırlayan sistemlerimizden,  kredi kartı o para birimine kapalı olduğunda  ödeme adımında para birimini anında değiştirmesini öneren ve sağlayan sistemlerimiz , tüm bu tecrübelerimiz ışığında geliştirildi.

 

E-ihracat'ta bir adım ötesini düşünüyorsanız, dünya genelinde onlarca yayın noktasından mirroring yayında yapabiliyoruz. Bu sayede örneğin siteniz ABD'den ziyaret ediildiğinde ,ABD deki sunuculardan, Almanya'dan  ziyaret edilidğinde Almayadaki  sunuculardan siteniz yüklendiği için  tüm dünyada siteniz ışık hızında açılıyor