Müşterilerimiz Bizi Anlatıyor

tazecicek
Onur Meydan
Tazecicek.com /Genel Müdür

Merhabalar. Uzun yıllar boyunca onlarca yazılımcı ile görüşerek projelerimizi emanet ettik fakat, kesinlikle fayda alamadık. Sonra İkost.com ile çalışmaya başladık ve kesinlikle yazılım kalitesinin çok üst seviyede ,olduğunu gördük. Her konuda herhangi bir isteğimiz saat kaç olursa olsun en hızlı şekilde, sorunsuz yerine getirildi. Tüm projelerimizi emanet etmekten asla tereddüt etmeyeceğiz. Destek ve geliştirmeleriniz için minnet ve teşekkürlerimi sunarım ikost.com .

 

garantici
Mustafa Özer
Garanticimustafahoca.com /Genel Müdür

İkost.com'un  yazılım alt yapısına karar verdikten bir yıl sonra yazılımı  online test yapılabilen e-learning  sistemine genişletmelerini istedik ve oldukça kısa sürede sonucun bu kadar iyi olması nedeniyle kendilerine teşekkür ediyoruz. Hergün sistemimizden online testleri deneyimleyen  kullanıcılarımızdan aldığımız, "sistemin son derece kullanışlı ve başarılı olduğuna" dair teşekkür mesajlarını da bizzat kendilerine ilettim. İkost.com'u  e-ticaret , diğer yazılımları veya özel kodlama noktasında her zaman tavsiye ediyoruz.

 

demireller
Nail Demirel
Demmer Demireller Mermer Sanayi A.Ş. /Genel Müdür

Merhaba. Murat Bey ve firması İkovan Bilişim ile 13 yılı aşkın süredir çalışmaktayız. Zaman zaman günün ihtiyaçlarına göre firmamızın Web ,Mail ve yazılım ihtiyaçlarını başarılı şekilde çözüp, iyi bir hizmet vermektedirler. Teknik destek ihtiyacında her zaman yanımızda hissetmekteyiz. Çözüm arama ve bulma konusunda bize her zaman olumlu destek olmuşlardır ve olmaktadırlar. Sistemlerini sürekli yenilemektedirler. Daha uzun yıllar çalışmak dileği ile Murat Bey'e ve ekibine teşekkür ederim.