Müşterilerimiz Bizi Anlatıyor

pianoluce
M. Birkan Işık
Pianoluce.com/Genel Müdür

Herkese Merhaba, E-ticaret sitemizi hayata geçirebilmek için bir çok tanınmış yazılım firmaları ile görüştük. Sonunda Ikost ile anlaştık. İkost kurucusu Murat Bey, bizzat ilgilenerek ortaya çok güzel bir e-ticaret sitesi çıkardı. Her türlü sıkıntıda zaman kısıtlaması olmadan tüm telefonlara cevap verilmesi ve çok hızlı bir şekilde sorunların çözülmesi, bizim ne kadar doğru bir yazılım firması ile çalıştığımızın kanıtı. E-ticaret hayatımıza başladığımızdan beri sürekli önümüzü açan ve bizi daha istekli bir şekilde e-ticaret yapmaya yönlendiren Ikost yazılımın kurucusu Murat Bey'e teşekkür ederiz. (Bu arada daha önce başka yazılım firmalarıyla kötü tecrübelerimiz oldu, bundan dolayı, farkı net bir şekilde anlayabiliyoruz.). İkost yazılım olarak başarılarınızın devamını diliyoruz. E-ticaret yada yazılım ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığı ile İkost'tan karşılayabilirsiniz.

 

lilyanaflowers
İlker Dağlı
Lilyanaflowers.com /Genel Müdür

Merhabalar, Bu Eylül ayında İkost çözüm ortağımız ile 3 yılı geride bırakacağız. Bu geride bırakacağımız 3 yılı değerlendirdiğimizde; Ikost yazılımı son derece başarılı bir çözüm ortağımız olarak görüyoruz. Firmamızın büyümesinde ve sektörde lider firmalardan biri olarak yer edinmemizde çözüm ortağımızın katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Murat Bey ve ekibine başarılarının devamını diliyoruz. Çözüm ortaklığımızın da çok uzun yıllar devam etmesini temenni ediyoruz.

 

sekersef
Gökhan Çakır
Sekersef.com /Genel Müdür

Merhabalar, Bu yıl itibarı ile ikost ile birlikteliğimizde 2 yılı geride bırakacağız. Çalışmaya başladığımız ilk günden bugüne kadar geçen bu süre içerisinde öncelikle ilgili ve çözüm odaklı çalışmalarından dolayı Murat Bey ve ekibine firmamız adına teşekkür ediyoruz. Bizlere sunulan hizmet kalitesi gün geçtikçe artarak ve işimizi kolaylaştıracak noktada çözümler üreterek devam etmekte. Düzenli olarak sitemizi geliştirmek için sunduğumuz fikirler dinlenmekte ve sonrasında hızlı ve isteklerimize çözüm olacak şekilde sonuçlanmaktadır. Firmamıza özel bir çok noktada gelişmeler ve güncellemeler yapılarak hazırlanan internet sitemiz ve ara yüzden oldukça memnun ve kullanıcılar için tavsiye edilir nitelikte olduğunu düşünüyoruz. Başarılarının artarak devam edeceğine ve bu sektöre çözümler üreteceğine karşı Murat Bey ve ekibine yürekten inanıyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

tazecicek
Onur Meydan
Tazecicek.com /Genel Müdür

Merhabalar. Uzun yıllar boyunca onlarca yazılımcı ile görüşerek projelerimi emanet ettim fakat, kesinlikle fayda alamadım. Ikost.com firması ile 1 seneye yakın süredir birlikte çalışmaktayım ve kesinlikle yazılım kalitesi çok üst seviyede , her konuda herhangi bir isteğim saat kaç olursa olsun en hızlı şekilde, sorunsuz yerine getirildi. Tüm projelerimi emanet etmekten asla tereddüt etmeyeceğim. Destek ve geliştirmeleriniz için minnet ve teşekkürlerimi sunarım ikost.com .

 

demireller
Nal Demirel
Demmer Demireller Mermer Sanayi A.Ş. /Genel Müdür

Merhaba. Murat Bey ve firması İkovan Bilişim ile 13 yılı aşkın süredir çalışmaktayız. Zaman zaman günün ihtiyaçlarına göre firmamızın Web ,Mail ve yazılım ihtiyaçlarını başarılı şekilde çözüp, iyi bir hizmet vermektedirler. Teknik destek ihtiyacında her zaman yanımızda hissetmekteyiz. Çözüm arama ve bulma konusunda bize her zaman olumlu destek olmuşlardır ve olmaktadırlar. Sistemlerini sürekli yenilemektedirler. Daha uzun yıllar çalışmak dileği ile Murat Bey'e ve ekibine teşekkür ederim.