N11 Entegrasyonu

N11 Entegrasyonu

İkost E-ticaret Yazılımı, yaygın diğer pazaryerleri gibi N11 ile de tam entegredir. N11 entegrasyonumuzdaki başlıca özellikler şunlardır:

 

KATEGORİ EŞLEŞTİRME

Sitenizde hangi kategorideki ürünlerin N11’de hangi kategori altına hangi fiyat çarpanları, indirim oranları ve değerlerle akacağını belirlediğiniz alandır.

 

ÜRÜN AKTARIMI

Ürünler istediğiniz sıklıkta N11 portalına tüm görselleri, fiyat, stok ve detay bilgileriyle birlikte N11 e otomatik olarak yüklenecektir. Ürünlerinizi İkost paneline yüklemeniz yeterlidir.

 

STOK GÜNCELLEME

N11 entegrasyonu ile yüklenmiş olan ürünler istenen sıklıkta stokları N11 tarafında güncellenecektir. Böylece stoğu biten ürünlerin N11 tarafında satışı engellenmiş olacaktır. Aynı biçimde siparişler de İkost paneline akacağından stok çift taraflı güncellenmiş olacaktır.

 

SİPARİŞ AKTARIMI ve YÖNETİMİ

N11 mağazanıza gelen siparişler kısa periyotlarla İkost e-ticaret paneline düşecektir. Bu aşamadan itibaren siparişi  diğer kanallardan ve sitenizden gelen siparişlerde olduğu gibi yönetebilir, kargo gönderimini , fatura kesimini yapabilirsiniz. Siz bu işlemleri yaparken siparişin N11 tarafında da yönetimsel durum değişklikleri yazılımımız vasıtasıyla otomatik olarak yapılmaktadır.